Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Zaniżone kosztorysy naprawy pojazdu po wypadku to codzienność, z którą walczy wiele osób ubiegających się o odszkodowanie z OC sprawcy. Towarzystwa ubezpieczeniowe chętnie odrzucają odwołania poszkodowanych, stosując przeróżne triki prowadzące do pomniejszenia odpowiedzialności z tytułu powstałej szkody. Dochodzenie odszkodowań kończy się przyznaniem kwoty, która nie pokrywa kosztów naprawy auta. Jak uzyskać wyższe odszkodowanie i uniknąć procesu w sądzie?

Dopłata do odszkodowania Kalisz – kto może się o nią starać?

Najistotniejszą kwestią, jeżeli chodzi o domaganie się dopłaty do odszkodowania, jest posiadanie do niego prawa z OC sprawcy. Czas, w jakim wniosek o dopłatę będzie miał podstawy prawne, to nie dłużej niż 3 lata od momentu zdarzenia. Równie istotne jest, aby naprawa auta po szkodzie nie odbyła się na podstawie faktur lub metodą bezgotówkową. Zaniżony kosztorys stanowi niezbędny warunek dochodzenia odszkodowań przez kancelarię w Kaliszu.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Warto zainteresować się cesją wierzytelności. Pierwszym krokiem jest kontakt z firmą: http://kancelariaciti.pl/ specjalizującą się w wycenie szkód oraz dopłatach do odszkodowania. Aby procedura rozpoczęła się, należy dostarczyć kosztorys naprawy oraz decyzję TU o przyznaniu odszkodowania. Następnie specjaliści dokonują weryfikacji kosztów naprawy auta oraz proponują odkup prawa do wierzytelności za ustaloną cenę. Jeżeli Klient akceptuje ofertę, po podpisaniu umowy kancelaria w Kaliszu wypłaca ustaloną kwotę na podane konto bankowe.

Sprzedaż odszkodowania – korzyści dla poszkodowanego.

Najistotniejszą kwestią jest szybkie otrzymanie dodatkowej gotówki – wystarczy wskazać numer konta bankowego, na który firma przekaże pieniądze. Dodatkowym atutem jest zaoszczędzenie nerwów, ponieważ dalsze dochodzenie odszkodowań przebiega niezależnie od osoby poszkodowanej. Od momentu wykupu nie trzeba martwić się, jak uzyskać wyższe odszkodowanie. Niepowodzenie postępowania przed ubezpieczycielem lub sądem oraz ryzyko przegranej przejmuje kancelaria w Kaliszu, co stanowi duży atut wyboru cesji wierzytelności.